УНСО - Українська Народна Самооборона

Пікет під КабМіном 8.04.2015

Або реформи, або куля в лоб8 квітня УКРАЇНСЬКА НАРОДНА САМООБОРОНА, ГО"Народний Фронт",Молодіжна ініціатива"ЦЕНТР"  провели пікетування КабМін'у. Участь в заході взяли   ще кілька громадських організацій, а також звичайні небайдужі громадяни. 
Як зазначалося, метою пікету було притягнення до відповіді щодо невиконання обіцянок та бездіяльність прем'єра Яценюка та його уряд. Засобами вираження невдоволення громадян були величезні плакати із конкретними запитаннями, які стосуються тих чи інших обіцянь Яценюка, даних у різний час, проте досі невиконаних.
За традицією, на заході мали слово громадські активісти, серед яких Ігор Криворучко, Виктор Смалий, Володимир Іванов, Олесь Вахній та ін. Також усі присутні мали змогу вислухати легендарного українського націоналіста Юрія Романовича Шухевича.
В межах заходу УНСО підготували письмове звернення-лист до прем’єра, для отримання якого до громади вийшов головний спеціаліст управління з реєстрації звернень, а фактично просто якоийсь шнирь, Шевченко. Більше ніякої реакції на пікет з боку влади не було і, звичайно ж, жодної відповіді не надано. Молодіжна Ініціатива Центр через такі, якщо можна це так назвати, дії вважає Яценюка за послідовника Януковича та Азарова. Жодного відношення до Революції Гідності Яценюк не має, як не має і самої гідності, адже основне, чим наразі займається прем’єр – розподілення кредитів МВФ у власних потребах та цілях.
Маємо також зазначити, що не обійшлося і без позитивних моментів. Так, перший заступник міністра економіки Сашко Боровик призначив зустріч з обговорення майбутніх реформ.Создан 10 ноя 2015