УНСО - Українська Народна Самооборона

голодування під Львівською міською радою 4.02.2010

У Львові голодують проти газової залежності від Росії 

Партнер винахідника пристрою, що допоможе економити 30% природного газу у теплопостачанні оголосив голодування перед Львівською міською радою після того, як його вигнали з-під Кабінету міністрів України.

.Член ради Всеукраїнської громадської організації „Народний фронт” Дмитро Ферцович оголосив безстрокове голодування з метою привернути увагу до винаходу свого друга.

 Дмитро Ферцович у коментарі Вголосу розповів, що ще у 2006-2007 роках на  котельні Львівської міської ради пройшли три випробування пристрою, який допомагає економити споживання газу на 30% та зменшує кількість забруднюючих викидів в атмосферу у 20 разів.

Голодуючий сказав, що він і винахідник Олександр Якимовський у 2006 році написали проект і подали його на розгляд Кабінету Міністрів України. Протягом трьох років вони зверталися до Юлії Тимошенко та Віктора Ющенка, проте жодної відповіді не отримали.

 

 1 серпня 2009 року Дмитро Ферцович оголосив голодування перед Кабміном, але на шостий день акції н е в і д о м і молодики викинули його з-під стін Уряду та забрали палатку. Навіть через звернення в міліцію, прокуратуру та СБУ не вдалося встановити, хто це зробив.

 Згодом, як розповів Дмитро Ферцович, перший заступник міністра житлово-комунального господарства Мазурчак сказав, що потрібно провести ще одне випробування між 21 і 29 січня цього року, а тоді, якщо результат буде підтверджено, проект запровадять до виконання і закладуть на його реалізацію кошти у держбюджеті. Проте, за словами голодуючого, після 29-го січня заступник міністра на т е л е ф о н н і дзвінки не відповідав.

 „Декілька днів тому я зателефонував до Мазурчака з іншого номеру, але він сказав, що не має до цього проекту жодного стосунку, треба звертатися до Кузьменка. Але і той також умив руки. Ми зрозуміли, що на нас ніхто не збирається звертати увагу, тому сьогодні оголосили голодування перед міською радою Львова”, – сказав Дмитро Ферцович.

 Дмитро Ферцович розповів, що своєю акцією він вимагає у міської ради створити спеціальну комісію для розгляду винаходу. Але, за його словами, посадовці відповідають, що це не у їхніх повноваженнях – розглядати такі проекти.

 

 Голодуючий активіст, який фінансував перші випробування винаходу друга сказав, що планувалося зробити у Львові пілотний проект, на модернізацію котлів потрібно було 7 мільйонів гривень, за один опалювальний сезон можна було б зекономити 200 мільйонів гривень.

Дмитро Ферцович відзначив, що винахід дуже простий і не потребує зміни конструкції самого котла, він просто вставляється у сам факел котла. Модернізувати всі котли житлово-комунального господарства України, за словами Дмитра Ферцовича, можна було б за один рік, а термін окупності проекту становить лише один місяць.

 „Голодувати буду безстроково. Якщо мене не викинуть і звідси, то буду тут помирати. Я думаю, що громадяни мали б мене підтримати, адже всі платять за газ. І чому ми повинні платити ті гроші в Росію?”, – сказав Дмитро Ферцович.

 

 

 

 

 

 Создан 08 ноя 2015