УНСО - Українська Народна Самооборона

Всего 5 сообщений

 
 v.k.2017-02-07 12:14:50
Казки про УНСО.
Ні для кого не є секретом, що в середині 90-х років минулого століття УНА - УНСО була в Україні однією із найбільш втаємниченою, боєвою та популярною організацією. Про них співали пісень та склоадали легенди. Такого бойового шляху не знала жодна із українських політичних організацій. В дечому їм могли б позаздрити Ірланська Республіканська Армія разом із свої політичним крилом “Шинфейн”. Унсовці успіщно прийняли участь у трьох війнах та показали неабияку активність і творчість у акціях громадської непокори та у боротьбі за незалежність України і в боротьбі проти антиукраїнських елементів. Ккрім цього організація завжди відстоювала соціальні і економічні інтереси простих людей. УНА - УНСО мала свої осередки по всіх регіонах України. Одним із ідейних батьків організації був Анатолій Іванович Лупиніс. Уродженець Донбасу пройшов через важке горнило радянських таборів і психушок, але не зламався. Його внесок в дипломатії на Кавказі оцінити неможливо. Але сьогодні хочеться поговорити не про це.
Те, що пізніше сталося із легендарною організацією, описати просто неможливо. Про це можна дискутуватиі обговорвати можна і довго і безсенсово. Проте однією із причин є,те що більшість адептів організації просто втомилася від важкої боротьби і постійного безгрошів'я. А ще комусь дуже сильно закортіло перетворити бойову організацію у звичайну буржуазну парламентську партію. Виникло хтиве прагненння не відстоювати свої геополітичні інтереси у світі, а приймати активну участь у парламентському дерибані грошей і інших активів. В таких умовах найбільш активна і радикальна частина організації змушена була відколотися і самостійно продовжувати свою боротьбу.
Хто сів, сім'ї хто здався
Хто уряду служив
Хто зрадив, хто продався.
Згодом в “оновленій” організації появилися нові “лідери” і зовсім темні особистості. Появилися і певні казкарі. Одним із таких фантазерів є Сергій Пандрак. Нещодавно в інтернеті знайшов фантазії про його активну участь у військових конфліктах в Придністров'ї та Абхазії. Можливо Сергій Богданович є рибалкою, а прибрехти рибалці є і природно властиво. Проте тоді, коли унсовці воювали на берегах Дністра, Пандрак був одним із лідерів організації під назвою ДСУ і просто не міг приймати ніякої участі в придністровському конфлікті. Підтвердити це можуть багато шанаваних мною унсовців, котрі приймали участь в цій війні. Мені доводилося спілкуватися із багатьма учасниками грузинсько — російської війни в Абхазії, але жоден із них міг пригадати участі Падрака у військових діях. Те саме стосується і УНС. Пандрак зараз намагається взяти на себе керівництво цим втаємниченим орденом, проте жодного відношення до цієї організації не має. Мені його по -людськи жаль. Людина втратила нижню кінцівку під Луганськом,але... Пандрак постійно комусь щось обіцяє і вже через кілька хвилин забуває про свої обіцянки. Можливо це прояви амнезії або це синдром звичайного брехуна.
Вел Кілмер.
 
 ВАСЯ2017-01-16 15:54:16
Підрубій і Підрашинський,Підпуценко,Підрошенко, їхній блазень Підляшенко Лапшу розвішують гарненько, на хрунів обвислі вуха, а вони жують і слухають,щей виспівують їм оди,аморальним цим уродам. ВІТАННЯ УНСО НАШІЙ ВЛАДІ.
 
 guestbook2016-05-07 08:25:18
f.akk.li/newspamsite/
f.akk.li/newguestbook/
f.akk.li/imageboard/
 
 УНСО Яворів2016-03-26 07:51:18
Як скачати Ваше відео.
1 unso2016-03-26 08:27:504 года назад
 Вибираєте відео у розділі,жмете на нього для перегляду,появляється велике віконце з відео.З права від віконця внизу
є кнопка "скачать"Ваше сообщение

(jpg, gif, png) Для вставки фото с io.ua вписывайте URL адрес страницы с ним (https://io.ua/№№№№№№)
URL адреса автоматически преобразовываются в гиперссылки.
Ссылка на видео YouTube вида https://youtu.be/11-ти_значный_код_видео преобразовывается в плеер YouTube
Имя